Πρόγραμμα και Αποτελέσματα Αγώνων Μπάσκετ - Πρωτάθλημα ΟΤΟΕ 2015
06.05.2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 1ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/4/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΕΘΝΙΚΗ ΕΕΤ ΩΡΑ 20:35 63-53
ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΕΝΙΚΗ ΩΡΑ 22:05 51-55
ΤΡΙΤΗ 28/4/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗ FACTORS ΩΡΑ 22:05 38-49
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/4/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΩΡΑ 21:30 52-47
ΠΕΜΠΤΗ 30/4/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΕΜΠΟΡΙΚΗ ALPHA ΩΡΑ 20:35 0-20 αα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 2ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΤΡΙΤΗ 5/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
EUROBANK ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΩΡΑ 19:15 64-53
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΕΘΝΙΚΗ FACTORS ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΩΡΑ 22:10 48-47
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 
ΓΕΝΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ ΩΡΑ 21:30 58-66
Παράταση
(51-51)
ΠΕΜΠΤΗ 7/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΕΤ ΩΡΑ 22:35 73-51
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΟΑΚΑ
ΠΑ.ΣΥ.Π.Ε. ΣΕΝΤΤ ΩΡΑ 20:15 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 3ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΘΝΙΚΗ FACTORS ΩΡΑ 22:35 63-62
ΤΡΙΤΗ 12/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΕΕΤ ΓΕΝΙΚΗ ΩΡΑ 22:10 55-64
ΤΕΤΑΡΤΗ 13/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΠΑ.ΣΥ.Π.Ε. ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΩΡΑ 20:45 20-0
ΠΕΜΠΤΗ 14/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΩΡΑ 22:35 64-55
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
EUROBANK ΑΤΤΙΚΗΣ ΩΡΑ 20:45 20-0
(2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ)
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ALPHA ΣΕΝΤΤ ΩΡΑ 22:10 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 4ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΕΤ ΩΡΑ 22:35 63-51
ΤΡΙΤΗ 19/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΘΝΙΚΗ ΩΡΑ 19:10 57-41
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
EUROBANK ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΩΡΑ 20:45 108-48
(2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ)
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ
ALPHA ΠΑ.ΣΥ.Π.Ε. ΩΡΑ 19:10 56-48
ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΩΡΑ 22:10 0-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 5ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ALPHA ΣΕΝΤΤ ΩΡΑ 22:35 60-38
ΤΡΙΤΗ 26/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΝΙΚΗ ΩΡΑ 19:10 51-66
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
EUROBANK ΕΘΝΙΚΗ FACTORS ΩΡΑ 19:15 87-23
(2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 27/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ ΩΡΑ 19:15 71-54
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΠΑ.ΣΥ.Π.Ε. ΣΕΝΤΤ ΩΡΑ 20:45 62-52
(2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ)
ΠΕΜΠΤΗ 28/5/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 
ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΩΡΑ 21:30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 6ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΤΕΤΑΡΤΗ 3/6/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ALPHA ΕΘΝΙΚΗ ή ΕΛΛΑΔΟΣ ΩΡΑ 19:10 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) ΑΓΩΝΑΣ Β
ΠΑ.ΣΥ.Π.Ε. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΩΡΑ 20:45 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) ΑΓΩΝΑΣ Δ
ΠΕΜΠΤΗ 4/6/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΩΡΑ 20:45 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) ΑΓΩΝΑΣ Γ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/6/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
EUROBANK ΕΘΝΙΚΗ FACTORS ΩΡΑ 20:45 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) ΑΓΩΝΑΣ Α

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 7ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/6/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΝΙΚΗΤΗΣ Γ ΩΡΑ 20:45 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) (3 ΚΡΙΤΕΣ)
ΠΕΜΠΤΗ 11/6/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ Α ΝΙΚΗΤΗΣ Δ ΩΡΑ 19:15 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) (3 ΚΡΙΤΕΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΟΤΟΕ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/6/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ στο χώρο του 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 16:30 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) (3 ΚΡΙΤΕΣ)
ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ στο χώρο του 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΩΡΑ 18:30 (2 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ) (3 ΚΡΙΤΕΣ)